Ieva Trillo

Tēlniecības un instalāciju biennāle Jūrmalas pilsētā. Projekta kontekstuāla izpēte un izstrāde Sculpture and installation biennial in the city of Jūrmala. Contextual research and development of the project

Location
Atrašanās vieta izstādē:
Kronvalda bulvāris 4, 3. stāvs
Maģistra darba ietvaros izstrādāts Jūrmalas pilsētas ārtelpai paredzēts tēlniecības un instalāciju objektu izstādes projekts “Provizoriskas vīzijas”, kas tiks realizēts sadarbībā ar starptautisko biennāli “Marina” (2023., 2025., 2027., utt. gads).
Sākot no 2023. gada, projekts ik pēc diviem gadiem tiks realizēts Jūrmalas pilsētvidē starptautiskās jūras tematikai veltītās biennāles “Marina” ietvaros. Projekta kvalitatīva un padziļināta izstrāde ietver Jūrmalas pilsētvidē dažādos vēsturiskos periodos īstenoto un sabiedrībai pieejamo piemiņas zīmju, dekoratīvās tēlniecības un vides dizaina objektu apskatu. Pārskata formā aptverta skulptūru parku izveides, ārtelpas tēlniecības izstāžu un kvadriennāļu vēsture Latvijā 20.–21. gs. griezumā, apzināta biennāles formāta specifika Eiropas kontekstā un starptautiskās biennāles “Marina” darbība Jūrmalā.
Jurmalas karte fonam.jpg
Līga Trēgere Marina.png